Jdi na obsah Jdi na menu
 


3D střílečka Serious Sam II je postavena na úplně novém enginu s vynikající grafikou. Valit se na vás budou ze všech koutů nejrůznější týpkové - démoni, čarodějnice, děsiví klauni, různé  příšery a další podivná monstra. Levelů je přes 40, navštívit byste v nich měli okolo sedmi různých světů (džungle, bažina, zamrzlá tundra, vulkanické planety, futuristická města, aj.). Pokud jde o zbraně, některé z nich budete znát z dřívějška, i když budou trochu jiné. Těšit se ale můžete i na spoustu nových,nebudou chybět pila, granáty, plazmová zbraň, raketomet, Uzi, a mnoho dalších.

Toto není klasický návod do hry,protože hra je natolik přímočará ,že zabloudit nemůžete a tak jsem zde vypsal jen tajné místa ,které ve hře jsou a která můžete přehlédnout.Můj návod obsahuje všechny tajná místa ze všech světů kterými projdete.Mám i pár rad .

 

M'DIGBO

Džungle (4)

1: Tajná jeskyně: Za vodopádem blízko vesnice.Musíte vodopádem projít.

2: Fotbalové tajemství: Nasedněte na dinosaura a na poli za první vesnicí je malé fotbalové hřiště. Před ním je malá palma. Srazte palmu ,použijte míč a skórujte.

3: Extra tajná zkratka: Na levé skále, blízko konce pole kde osedláte dinosaura, vedle stromu je vypínač na skále.Stiskněte ho.

4: Tajný raketomet: Blízko vrcholu skály vlevo od vodopádu ,na plošině.

Riverdance (5)

1: Prdící tajemství: V chatě přímo u břehu. Vezměte si koláč a prdnete si.

2: Tajný sexy křik: Blízko skal na konci říčních břehů blízko  mostu je malé křovisko obsahující dva Simbíky jak spolu dovádí.

3: Tajný spínač: Na pravé straně středního ostrova je vypínač.Zmáčkněte ho.

4: Tajná položka ( bomba): Ze středu ostrova se podívejte do skal vlevo a budete vidět bombu na voru.

5: Nekrmte opici: V druhé straně mostu vpravo jsou nějaké skály. Za jednou ze skal jsou obrovské banány. Seberte je a hoďte do obrovské opičí hlavy vlevo od mostu.

 

M'Kekeho vesnice (0)

(žádná tajemství)

Cesta do Ursulu (3)

1: Tajný poklad:Naskládejte bedny na sebe a vylezte nahoru tam kde jsou ty dvě kulometná hnízda a najdete poklad.Vylezte tam až všechno pobijete,aby vás nic neobtěžovalo.

2: Tajné falešné zdraví: Vlevo od velké modré koule je primitiv oblečený do zdravotní krabice. Přibližte se k němu .

3: Tajný zmrzlý tučňák: Doprava od modré velké koule jsou nějaké bedny a u skály blízko nich je lednička.Otevřete ji.

 

Ursulské předměstí (6)

1: Tajná bomba: Na začátku jděte doprava,tam kde vidíte bedny.Vyskákejte nahoru.

2: Návrat boxera Barryho a jeho tajemství: Napravo v druhé oblasti pod doškovou střechou je vypínač.Stiskněte ho a aktivujete tajemství.

3: Tajný kuřecí přítel: Nalevo v druhé oblasti na střeše je kuře. Zabijte ho a aktivujete tajemství.

4: Tajný poklad: V třetí oblasti vstupte do chrámu,odkud budete střílet na terče na střechách a zahněte vlevo. Tam je zdravotní krabice na mřížce. Zničte mřížku raketometem. Za červenou záclonou je nádobka splachovače a šňůrka za kterou zatáhněte.Voda se vypustí a vy skočte dolů pro poklad.

5: Tajné brnění: Poté co získáte  odstřelovačku tak až vše venku pobijete tak se podívejte nahoru kolem sebe a uvidíte 5 terčíků různě umístěných na střechách budov.Když se trefíte do všech pěti tak získáte brnění.

6: Tajné položky: Projděte doleva od velkého chrámu. Na vrcholu zdi na plošince jsou nějaké rakety do raketometu.Sestřelte je.

 

Kukuleho vězení (6)

1. Tajný opičí dech:Vpravo u obrovské opičí hlavy na pravé straně

místnosti je vypínač.Stiskněte páku.

2. Tajná vysoká plošina: Po vězeňských celách v koridorech nakonec přijdete do velké místnosti s televizí na bedně. U levé zdi jsou vyskládané bedny.Vylezte nahoru.

3. Tajná tmavá pasáž: Ve velké místnosti s pěkně světlými sloupy, projděte dveřmi vpravo vedle postupových dveří.

4. Tajná vysoká plošina 2: Na konci oblasti s jezerem jsou nějaké rozvaliny s pokladem na vrcholu. Vylezte na rozbitý sloup a skočte na plošinu.

5. Tajná plošina:Když vyjdeš k prvnímu kulometnému hnízdu tak jako na dlani uvidíš obří opice vytesané ve skále.Uprostřed dole je plošinka a na ní je brnění.Raketometem si sestřel brnění.

6. Tajná opičí ruka: Směrem k vrcholu ve skalním koridoru vstoupíte do malého otvoru vlevo a pak opatrně skočte na plošinku pod vámi a pak vpravo na opičí ruku.

 

Ursulské zahrady (11)

1. Tajný spínač blesků: Na nedalekém pravém obelisku v první oblasti je

vypínač.Stiskněte ho.

2. Tajná oblast: V jednom z rohů první oblasti za hromadou kamení je tajná munice.

3. Tajné vznášedlo: Jděte směrem doleva a uslyšíte dětský pláč.Nedaleko mezi domy pláče chlapeček,klikněte na něj a kousek dál budete mít k dispozici dvě vznášedla.

4. Tajná oblast: V další velké oblasti,vpravo je velký dům a

vedle je velký obelisk. Tajemství je za obeliskem.

5. Tajné dělo: Vlevo od velkého chrámu je basketbalový koš. Skórujte a

aktivujte tajemství.

6. Tajná oblast: V  rohu vlevo u chrámu je tajná oblast.

7. Tajná oblast: V rohu doprava od chrámu je tajná oblast.Získáte vznášedlo.

8. Tajný spínač blesků II:Kousek od chrámu vpravo je velká hromada kamenů. Největší kámen má na sobě spínač blesků.

9. Tajná oblast: U chrámu se otočíte a koukáte na obrovský most na pilířích,běžte k němu a jděte doprava do rohu a najdete batoh.

10. Tajná oblast: Doprava u velké brány ve finální oblasti (kde musíte

 sbírat banány) je tajná oblast.

11. Tajný poklad: Vlevo od velké brány ve finální oblasti, v rohu

, je velký a malý kámen. Za nimi je tajná truhla.Vyskočte nejprve na malý kámen,poté vyskočte na římsu brány a z ní skočte na velký balvan.

 

Kwongo (0)

(žádná tajemství)

 

 

MAGNOR

Suchá větev (4)

1: Tajný přítel rybáře: Mírně se vraťte a doprava na  trávě u vody je

deštník a rybářský prut. Přiblížíte se k prutu a znáte tajemství.

2: Tajný krokodýlí roh: Po cestě z místa kde začnete bude napravo obrovský skelet kostí nějakého dinosaura v močálu. Roh je kousek za ním.

3: Tajná bomba: Jděte po cestě kupředu až přijdete na první rozcestí,dejte se doleva a opět doleva.Jděte až dozadu a tam na kontejneru nahoře je bomba.Vy budete potřebovat barel na to dostat se nahoru,okolo jich je mnoho takže to není problém.

4: Tajný krokodýl: Pro otevření brány na konci této úrovně  potřebujete

najít páku.Jděte do bahnité oblasti napravo a najděte krokodýla. Přiblížíte se k němu a spustíte tajemství.

 

Opuštěná separace (8)

1: Tajná položka: Zahněte vpravo přímo po prvních vratech a jděte kolem

pravého stavení. Seberte  bombu vedle bedny.

2: Tajné brnění:Použijte bedny a barel a vyšplhejte se na kontejner vedle  bomby.Vyskákejte až nahoru k tajnému brnění.

3: Tajný krokodýl roh II (tm): Mimo začínající vrata je velká zaplavená oblast kterou se musíte probít. Když všechno vybijete tak se podívejte doleva dozadu do močálu a uvidíte tam krokodýlí roh.Běžte k němu a vezměte si ho.

4: Tajné zdraví: Mírně vpředu a doprava za druhými vraty v oblasti tam je velké zdraví.

5: Tajný Dukeho meč: Za třetími vraty půjdete po kovových lávkách.Vrátíte se zpět a po malých travnatých ostrůvcích se dáte doprava do močálu. Následně najděte meč. Seberte ho a spustíte tajemství.

6: Tajný Dukeho klobouk: Pokračujte od meče ke klobouku. Seberte ho.

7: Tajný Dukeho kabát: Pokračujte od klobouku najít kabát. Seberte ho.

8: Tajná Dukeho kostra: Pokračujte od kabátu ke kostře a jak vidíte Croteam Dukeho Nukema navždy pohřbil.

 

V tomto levelu se občas stává chyba-když ten gigant prorazí vrata, projdete jimi, postřílíte vše až k dalším vratům s nápisem "Rig 13", ta se však neotevřou. Jak postupovat dál? Bohužel jediná možnost je restarovat level a zahrát ho od začátku. Při druhém hraní vše proběhne většinou OK, po zabití nepřátel se vrata automaticky otevřou.

 

Branchester (4)

1: Tajná oblast: Jděte obráceně z místa kde začínáte a jděte po mostě.Jděte ke stromu ke kterému vede most do kopce. Za velkým kmenem stromu je zezadu vchod. Jděte dovnitř a získáte tajemství.

2: Tajné místo: Nakonec budete muset použít trampolínu a přeskočit do

další oblasti. V této oblasti je uprostřed velký kmen stromu .Na kmenu stromu je vypínač. Stiskněte ho a sjede výtah. Stiskněte

vypínač na výtahu , který vás odveze do tajné oblasti.

3: Tajná položka:Jděte kousek dál k vodě s plovoucími prkny.Přeskákejte na druhou stranu aniž se dotknete vody.Získáte bombu.

4: Tajná místnost:Přijdete do oblasti s dvojitým Uzi uprostřed.Střílí šíleně rychlou kadencí.Po této oblasti následuje další velká oblast. Vpravo té oblasti je velký kmen stromu. Vpravo toho kmenu stromu je obrys dveří.Střelte do nich a odhalíte tajnou oblast.

 

Woodstock (2)

1: Tajný výtah nahoru: Až na jakémsi pojízdném výtahu doputujete nakonec tak jděte vpřed a před vámi je velký kmen stromu s plošinou-výtahem.Musíte reagovat rychle dokud výtah sjíždí dolů,jinak se už nahoru nedostanete. Nahoře přeskákejte až nakonec a jděte k tajnému místu.

2: Tajná oblast:Na konci první malé vesnice je malá trampolína.Jděte od ní doleva a na druhé straně mostu je velký kmen stromu které musíš obejít.

Na druhé straně kmenu vejdi dovnitř k tajné oblasti.

 

Obrovské místo s harampádím (2)

1: Tajné obrovské lejno: Toto místo je na cestě hned po zápase s obrovským pavoukem. Nemůžete to minout.Běžte směrem kde byl obrovský pavouk a k lejnu přijdete.

2: Klavírní tajemství: Potom co vstoupíte do tunelu ,přímo vlevo najdete klavír.

 

Zumzum (0)

(žádná tajemství)

Tady musíte zabít obrovskou včelu.Taktika je vcelku jednoduchá-rozstřílejte všechny pampelišky okolo a včela nebude mít kde brát energii a pak už jí snadno zabijete.

 

CHIFANG

Hong pong (3)

1: Tajný mrtvý králíček zabitý tajným Ninjou Projděte prvními velkými vraty a jděte vlevo od další oblasti. Za domem nalevo je mrtvý králíček. Přiblížíte se k němu a spustíte tajemství.

2: Tajná položka: Projdete skrz první vrata a podívejte se doprava. Tam bude barel na balkoně. Zničte ho granátem.

3:Tajná bomba:Když projdete na druhé nádvoří, hned vpravo je bomba.

 

Kola štěstěny (2)

1: Tajné zdraví: Po prvním souboru vrat (ven z trhu) jděte doleva. Tam bude balík  "přísně tajné" .Zničte ho ,seberte zdraví a spustíte tajemství.

2: Tajné Ninja kuře: V poslední oblasti (s kulatými dveřmi na pravé straně) jděte úžinou vpředu u vrat a ve štěrbině vlevo najdete kuře.

 

Chaolinské komnaty (2)

1: Tajné zdraví: Na konci první místnosti až všechny a všechno zabijete budete vidět malý gong blízko zdi. Skočte na něj a on vás odrazí přes místnost. Měli byste získat tajné zdraví .

2: Tajná položka: V místnosti kde z podlahy vyjíždějí velké válce. Na ochozech jsou nějaké lustry . Sestřelte všechny a jeden z nich má tajnou položku.

 

Tady musíte vyskočit na jeden z válců,který funguje jako trampolína.Musíte přeskákat až na poslední válec vepředu a hra se vám uloží a otevřou se vám dveře.Chce to trochu natrénovat,snažte se vždy přiblížit co nejvíc ke kraji a nejblíže k dalšímu válci a pak skočte.

 

Chanolinský chrám (2)

1: Tajný drak: V první oblasti jsou dvě řady dračích soch. Když půjdete k soše draka napravo tak ho aktivujte a spustíte tajný smrtící dračí dech.

2: Tajný spínač: V první oblasti blízko  draků jsou dvě řady  velkých vlajek na žerdích. Na spodu druhé vlajky nalevo je vypínač.

 

Princ Chan (0)

(žádná tajemství)

Tady svedete souboj o obrovským vyžraným  chlapem.Jeho likvidace je jednoduchá.Nad jeho postavou je gong ,který se v určitých intervalech vždy objeví.Vy do něj střelte a jemu to ubere kus života.To dělejte až do jeho totálního zničení.

 

KLEER

Neskutečná pustina (2)

1: Tajné brnění: Jakmile spadne sloup a vytvoří jakýsi most měli byste vidět brnění na plošině vlevo.Nahoru se dostanete tak ,že vidíte jakési vzduchové výtahy na které když skočíte tak vás vynesou výš.Takhle se dostanete až k brnění.

2: Tajný Teleport: Vy budete nakonec budete plout podél řeky lávy na

 kamenné plošině. Budete muset někde vyskočit a plošina projede vodopádem lávy. Podívejte se dolů a uvidíte poblikávající jiskry. Naskočte si na ně,je to teleport.

 

Odsouzený kaňon (4)

1: Tajná položka: Postupujte kupředu a za chvíli se změní směr vlevo k obrovské lebce. V tomto bodě jděte doprava a najděte štěrbinu ve skále. Jděte dovnitř a seberte velké zdraví.

2: Tajná oblast: Jděte zprava ke skále u obrovské lebky.Projdete štěrbinou do tajné oblasti.

3: Tajná zbraň: Vlevo od obrovské lebky je lávový vodopád. Vyjděte kousek nahoru a pak vzdušným výtahem o plošinu výše a vzadu v rohu je bomba.

4: Tajný skok do řeči: Poté co projdete skrz obrovskou lebku se objevíte ve

velké jeskyni s lávou. Na druhé straně jeskyně jsou nějaké rozvaliny.Napravo na stěně je vypínač.Stiskněte ho a získáte tajemství.

 

Krchov (2)

1: Tajná oblast:Na začátku první oblasti je nalevo na skále něco jako obrys dveří.Použijte raketomet a objevíte tajnou oblast.

2: Tajemství: V další pasáži po první oblasti přijdete k další velké oblasti s lávou. Na skalní zdi vpravo bude velký obrys ' S' vyobrazený na skále. Odstřelte ho a spustíte tajemství.

 

Spočítejte to Kleerofskimu (0)

(žádná tajemství)

Zabít tohoto bosse je už trochu náročnější.Musíte střílet do jakýchsi "lamp"z rukou,které se postupně otevírají a uvnitř je diamant.Vždy když se ruka otevře úplně tak z ní jde paprsek k další "lampě" který nakonec zničí ten prostřední diamant a boss je mrtev.

 

ELLENIER

Greendale (3)

1: Tajný poklad: Jeďte doleva do spodní části hradu směrem ke třem

kamenným pilířům. V bodu kde se skalní zeď setká  s vodou je truhla s pokladem.

2: Tajný balík munice: Po spuštění řetězového mostu jděte kupředu. Ve

vodě napravo v bodu kde kopec náhle klesá je balík munice.

3: Tajné zdraví: Doprava, cestou vedoucí až k velké vesnici je malá oblast s několika chatami. Tam je velké zdraví vedle jedné z chat.

 

Tady je řešení jak spustit řetězový most.Vlevo je páka ale zatím nejde použít, napravo od té páky je ozubené kolo, to přeskočte a dostanete se za tu páku.V těch kolech za pákou je uříznutá ruka, vyndej jí a odhoď, stejným způsobem se dostaň zpátky a zatáhni za tu páku.Most normálně sjede dolů.

 

 

Pobřeží (3)

1: Tajná položka: Jděte doleva kde začínáte. Proti skále je krabice. Rozbijte ji a seberte položku.

2: Tajná oblast: Na pláži je velká hlava sochy připoutaná lany .Před ní jsou plakáty s Elvisem.Rozstřelte druhý zleva a odhalíte vstup k tajné oblasti v hlavě.

3: Po pláži půjdete přes kopec. Tam jsou nějaké skály na kopci

a hadrové nápisy na stromech. Za jednou ze skal je život. Dostaňte se tam a získáte tajemství.

 

Kingsburg (3)

1: Tajný Teleport: Na konci prvního území zahněte vlevo směrem k slepé uličce(pod "ZAGREB" upoutávkou). Podél cesty narazíte na jakési jiskry v rohu. Vstupte do nich, je to teleport.

2: Tajná bomba: Jděte kupředu až přijdete k jednomu ze vznášejících se světel která jakoby visí na dvojdílné vlajce. Nad vlajkou je vyobrazení bomby.Zničte světlo a až dopadne bomba na zem tak si ji vezměte.

3: Tajná položka: Hned na začátku v jedné z uliček se dáte doprava. Nalevo  je pytel peněz. Seberte ho a spustíte tajemství.

 

Královské kanály (1)

1: Tajná homosexuální svatba: Dojdete do místnosti kde  zachráníte dívku. Na pravé straně místnosti jsou zavřené dveře . Skrz okénko můžete vidět dva strážce. Zabijte je oba ,otevřete dveře a jděte koridorem k svatbě,spustí se tajemství.

 

Hradní skály (3)

1: Johnny Lee Gnaarovo tajemství:Jděte vlevo do zahrady a hledejte

 velkou minci . Já jsem našel čtyři,ale stačí jedna.Seberte ji a jděte do středu oblasti kde  najdete Gnaara se saxofonem a kloboukem.Hoďte minci do klobouku a spustíte tajemství.

2: Tajný poklad: Na pravé straně zahrady je živý plot obklopený ze tří stran kamennou zídkou s lavicemi. Odstřelte stranu bez lavice a odhalíte tajemství.

3: Tajná položka: Jděte k další oblasti vpravo do zahrady.Přiblížíte se k jedné ze studní,rozstřílejte jí a vezměte si položku.

 

Plovoucí půda (3)

1: Tajná plošina: Projdete malou pasáží na prvním ostrově.Je tam zdravotní krabice na plošině. Odstřelte plošinu.

2: Tajný Teleport: Nalevo střední plochy druhého ostrova jsou hlavy kamenných ptáků s balvanem v ústech. Odstřelte balvan a odhalíte tajemství.

3: Tajná položka: Namočte Gnaara v tajné oblasti kam se dostanete teleportem a dostanete tajnou položku.

 

Cecil (0)

(žádná tajemství)

 

Tenhle drak je docela dost odolný,takže to chce trpělivost,ideální taktika je vyhýbat se jeho dračímu dechu a přesně mířit a pomalu mu ukrajovat ze života.

 

KRONOR

Oblast 5100 (3)

1: Tajná položka: Na začátku je bazén se zelenou vodou. Za

bazénem jsou dvě roury s velkými koly. Otevřete obě kola, voda bude odtékat a vy získáte velké zdraví.

2: Tajemství vznášejícího se bojovníka:Kousek mimo za bazénem byste měli  vidět vznášet se bojovníka za stavidlem.Je tam Gnaar ve věžičce nad  bránou. Zabijte ho, otevřete si a vstupte ke vznášejícímu se bojovníkovi a spustíte tajemství.

3: Tajné dělo:Je na vrchu budovy kde začínáte tento level. Vystupte nahoru  a vezměte si ho.

 

Velící centrum (1)

1: Tajná zbraň: Na začátku je vpravo velká skupina obrovských námořních kontejnerů.Když kolem nich budete procházet tak budete sbírat nejen munici,zdraví ale budou na vás z těch kontejnerů vyskakovat i protivníci.Až budete u jednoho z těch vepředu ,uvidíte že v něm je odstřelovačka s  municí.Vezměte si bedny opodál ,přistavte je ke kontejneru a vyskákejte nahoru.

 

Zamrzlá plošina (3)

1: Tajný sněhulák: Vyhoďte sněhuláka vedle druhé ohřívárny do povětří a

seberte položku to aktivuje tajemství.

2: Tajný poklad: Za plotem(vedle druhé místnosti na ohřátí) je bedna. Hoďte tam granát a aktivujte tajemství.

3: Tajná oblast: V jediném otevřeném hangáru kousek nalevo dozadu od druhé ohřívárny je tajná oblast.Rovnou tady aktivujte i výtah ke kterému se budete muset prostřílet.

 

Tento level má opravdu skvělý nápad a tím jsou místa na ohřátí.Vždy když budete vidět,že zmrznete tak se běžte ohřát a zase rozmrznete.Až budete na střeše ve finále tohoto levelu a budou na vás nalétávat letadla tak se běžte vždy ohřát do výtahové kabiny.

 

Ledové město (5)

1: Tajná nádoba: Doleva u první ohřívárny(ohřát se můžete i v hangáru nalevo i napravo) je venku kontejner s nápisem "přísně tajné". Odstřelte ho a vše si vezměte.

2: Tajný Santa: Po projití první ohřívárny uvidíte v dálce Santa Klause jak se prochází po potrubí.Sejměte ho odstřelovačkou a aktivujete tajemství.

3: Tajná nádoba: Vepředu v levém rohu hangáru ve druhé oblasti je kontejner s nápisem "přísně tajné".Střelte do něj a otevřete.

4: Tajná bomba: U třetí ohřívárny vlevo je kontejner do kterého střelte raketometem a on se rozletí .Uvnitř je bomba.

5: Tajné položky: U třetí ohřívárny jsou tři velké kontejnery vlevo.Střelte do nich a  odhalíte tajné položky.

 

Hugo (0)

(žádná tajemství)

 

Hugo je hodně tvrdý a odolný boss.Já jsem použil tuto taktiku.Když jsme se ocitli na konci u helikoptéry tak jsem nejdříve do Huga vystřílej všechnu munici co jsem měl tak ,aby mu ubyla alespoň polovina života.Při střílení musíte neustále pendlovat ze strany na stranu a ustupovat.Hugo se k vám nesmí přiblížit jinak je konec.Pokud vás zasáhne je to velmi citelné.Až budete  mít tuhle půlku hotovou tak si rychle nasedněte do helikoptéry a několika přesně mířenými střelami Huga zlikvidujte.

 

SIRIUS

Siriuspolis (3)

1: Tajní Neanderthálští fotbaloví fanoušci: Směrem doprava jsou dveře. Přiblížíte se k nim a spustí se tajemství. Skórujte a získáte velké zdraví.

2: Tajné položky: Když přeskákejte danou pasáž,tak nejdříve vše živé zabijte a pak se otočte směrem odkud jste sem přiskákali. V mezeře na římse by měl být nějaký peněžní bonus. Přeskočte k němu a spustí se tajemství.

3: Rostlinné tajemství: Když se dostanete do části se vznášedlem,tak se podívejte  na rostlinu nalevo ,blízko zábradlí.Jsou na něm nějaké plody. Přibližte se a spustí se tajemství. Sestřelte každý plod kulovnicí a získáte zdravotní pilulky.

 

Ochranný generátor (2)

1: Tajné králíčí klobásy: Přijdete  k malé otevřené travní oblasti.Vzadu vlevo vidíte velký mlýnek na maso.Opodál najdete mrtvého králíčka,kterého vezmete a hodíte ho  do mlýnku na maso a získáte tajemství.

2: Tajný jeřáb :Přijdete k oblasti s velkým množstvím garáží a mraky nepřátel. Podél zábradlí, přímo vlevo od mostu vedoucího k oblasti je malá páka . Použijte ji a spustíte tajemství.

 

Buďte rychlí nebo budete mrtví (0)

(žádná tajemství)

 

Vítejte v džungli (0)

(žádná tajemství)

 

Zapálení ohýnku (0)

(žádná tajemství)

 

Siriuspolis střed města (1)

1: Tajná telefonní budka: Přijdete k velké fontáně s obrovskou kytkou uprostřed. Telefonní budka je na levé, v rohu..Běžte k ní ,zvedněte sluchátko a uslyšíte hlas přítele.

 

Mentalův institut (1)

1: Tajná zbraň : Na konci hry budete  u zďi  za kterou je obrovská socha. Po

dlouhém boji ,kdy se na vás budou valit hordy nepřátel zeď na pravém konci sestoupí,ale jen na chvíli. Proto rychle jděte za zeď a objevíte tajnou stíhačku.

No a to je konec této dlouhé a pěkné hry.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Elon Musk was right: artifitial intelligence will make new WAR. The "XEvil" was released!

(LatonyaSit, 26. 3. 2018 10:31)

Tato zpráva je zde zveřejněna pomocí programu XRumer + XEvil 4.0
XEvil 4.0 je revoluční aplikace, která může obejít téměř veškerou ochranu proti botnetu.
Captcha Rozpoznávání Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, Yandex, VKontakte, Captcha Com a více než 8,4 milionu dalších typů!

Četl jste to - to znamená, že to funguje! ;)
Podrobnosti na oficiálních stránkách XEvil.Net, je bezplatná demo verze.

XEvil can solve 99% types of captchas

(MashaArrip, 13. 12. 2017 13:26)

Tato zpráva je zde zveřejněna pomocí programu XRumer + XEvil 4.0
XEvil 4.0 je revoluční aplikace, která může obejít téměř veškerou ochranu proti botnetu.
Captcha Rozpoznávání Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, Yandex, VKontakte, Captcha Com a více než 8,4 milionu dalších typů!

Četl jste to - to znamená, že to funguje! ;)
Podrobnosti na oficiálních stránkách XEvil.Net, je bezplatná demo verze.

as

(casd, 6. 1. 2012 15:28)

jj cheaty sou ja je mamm:D

Cheaty

(Allan A Dale, 21. 2. 2010 12:24)

jop cheaty sou! kdyžtak mi o ně napište na m.brelkova@seznam.cz

kravina

(xpgtaxp, 11. 3. 2009 18:55)

ze tam sou cheaty pekna picovina

Ahoj

(Kubajsmara@seznam.cz, 6. 3. 2008 15:38)

ahoj ,,existuji na serious sam 2 nejake cheaty? dik moc